• Listopad 2023

• Realizacja projektu edukacyjnego ZABAWA SZTUKĄ

• Yayoi Kusama to japońska rzeźbiarka, pisarka i malarka. Jej znakiem rozpoznawczym są krzykliwe wzory najczęściej kropki. Swoją twórczość nazwała "sztuką obsesyjną ".

W ramach projektu edukacyjnego ZABAWA SZTUKĄ dzieci zainspirowane jej dziełami stworzyły swoje prace. Klasa 3

• TRZY MAŁE ŚWINKI

• DNIA 16 LISTOPADA 2023 ROKU uczniowie klas 0-3 poznali teatr w nowej odsłonie. Dzieci z klasy 2 przygotowały pantomimę bajki KOPCIUSZEK , natomiast dzieci z klasy 3 przygotowały teatrzyk papierowy Kamishibai do bajki TRZY MAŁE ŚWINKI, do którego samodzielnie wykonały ilustracje.

Aby obejrzeć spektakle najpierw należało "kupić bilet" i zająć miejsce. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.